„KnowledgeFox“

pionier

mikrolearningu

KnowledgeFox spolu s Research Studios Austria už v roku 2004  vyvíjali MicroLearning a patria aj k prvým populizátorom tohto prístupu. V spoločnom výskumnom projekte rozmýšľali nad mobilnou výučbou skôr, ako bol prvý smartphone na trhu. Dnes KnowledgeFox uľahčuje získavanie vedomostí rýchlejšie ako kedykoľvek predtým.
KnowledgeFox má zastúpenie na štyroch kontinentoch a v 23 krajinách. Aplikácia hovorí 12 jazykmi a má viac ako 250 000 používateľov.

iLearn OZ spolupracuje na vývoji a testovaní platformy KnowledgeFox od roku 2012. Výsledkom je lokalizovaný mikrolearningový systém tvorby a riadenia výučbového obsahu ilearn.sk

FUNKCIE

MicroLearning

Adaptívny vzdelávací systém sa automaticky prispôsobuje individuálnej úrovni vedomostí a tempuj učenia sa používateľa. Malé kroky učenia sa používajú pravidelne a sú vysoko efektívne.

Podpora viacerých zariadení

KnowledgeFox je možné použiť na akomkoľvek smartfóne, tablete alebo stolnom počítači. Aplikácie sú k dispozícii pre iOS a Android.

Jednoduchý nástroj na tvorbu obsahu

Integrovaný nástroj na tvorbu obsahu podporuje tvorbu výčbových materiálov. Prvý kurz si môžete vytvoriť za pár minút.

Päť typov vzdelávacích kariet

Voľte slobodne medzi najobľúbenejšími typmi vzdelávacích kariet: jedným výberom, výberom z viacerých možností, doplnením textu, slovníkovou alebo informačnou kartou.

Multimédiá

Jednoducho integrujte svoj multimediálny obsah. Pridajte na svoje kartičky obrázky, zvuk, video, dokumenty PDF alebo odkazy za pár sekúnd.

KnowledgeMatch (Kvíz)

Členovia skupiny môžu navzájom súťažiť prostredníctvom KnowledgeMatch. Získané body sa zobrazia v rebríčku.

Správy a Analýzy

Ktorý kurz je najobľúbenejší? Ktoré karty sú príliš ľahké alebo príliš ťažké. Vďaka komplexným štatistikám  máte vždy prehľad.

Offline mód

Mobilné vzdelávanie sa odohráva aj na miestach, kde nie je dátové pripojenie. Offline režim aplikácie ilearnSK zaručuje dostupnosť kdekoľvek.

Certifikáty

Na požiadanie KnowledgeFox automaticky vytvorí certifikáty pre ukončené kurzy. Takto odmeňujete študentov priamo za ukončené kurzy.

Import / Export

Investovali ste už cenné zdroje do kurzov alebo by ste chceli exportovať existujúce kurzy? Nič jednoduchšie ako to.

Voucher kódy

Chcete aktivovať jeden alebo viac kurzov pre skupinu používateľov? Ako alternatívu k správe používateľov to môžete jednoducho urobiť pomocou voucherov.

Role používateľov

Samozrejme môžete priradiť rôzne užívateľské role, takže sa rozhodnete, kto môže upravovať a / alebo prezerať, ktorý obsah.

Feedback

Dostávajte priamu spätnú väzbu na váš vzdelávací obsah od svojej komunity prostredníctvom integrovanej funkcie spätnej väzby

Navrhnúť vzdelávacie karty

Aké pekné by bolo, keby sa kurzy vytvorili sami. Táto funkcia poskytuje autorom návrhy vzdelávacích kariet, ktoré môžu prijať, odmietnuť alebo upraviť.

Push notifikácie

Otázky z aktuálneho kurzu môžu byť na požiadanie zaslané priamo do smartfónu alebo počítača učiaceho sa. Vďaka tomu sa po prestávke ľahko vrátite do kurzu.

Rozhranie API

KnowledgeFox je mobilný LMS, a preto sa dá spustiť bez projektového úsilia. Ak však chcete integrovať KnowledgeFox do vášho existujúceho systémového prostredia, naše zdokumentované rozhrania to umožňujú.

Prečo je mobilná výučba úspešnejšia?

Pamätáte si dni svojej školy alebo štúdium? Máte len dva týždne. Nasleduje intenzívna fáza učenia. Prichádza deň skúšky a nakoniec ste prešli. Aké percento získaného obsahu je však stále k dispozícii niekoľko týždňov po skúške? Štúdie ukázali, že študenti s touto metodikou už zabudli až 50% obsahu niekoľko týždňov po skúške.

Tento jav sme skúmali už v roku 2012 a vyvinuli sme riešenie: Aplikácia MicroLearning od spoločnosti KnowledgeFox.

Konvenčné vzdelávanie v učebnom prostredí.

Mobilné vzdelávanie s technológiou Knowledgefox.

Mobilné vzdelávanie a história KnowledgeFox

Mobilné vzdelávanie je všeobecný pojem a znamená získanie vedomostí o mobilných zariadeniach. Mikrolearning je metóda digitálneho vzdelávania, ktorú sme vyvinuli my a vyznačuje sa mnohými malými vzdelávacími jednotkami. Tento princíp existoval už pred digitalizáciou a používal sa napríklad na výučbu jazyka alebo hudobného nástroja. Malé, opakujúce sa kroky vedú k úspechu. Túto metódu učenia sme digitálne sprístupnili ako priekopník.

Termín „mikrolearning“ bol pôvodne založený v roku 2003 spoločnosťou Research Studios Austria FG, materskou spoločnosťou KnowledgeFox. KnowledgeFox bol inovátorom v inteligentnom používaní počítačov a internetu na podporu študentov.

V roku 2003 spoločnosť Research Studios Austria začala výskum a vývoj v tejto oblasti s cieľom integrovať vzdelávanie do každodenného pracovného toku, napríklad počas krátkych prestávok.

Prvý patentovaný prototyp používal ako kontaktný bod inteligentný šetrič obrazovky v počítači, ktorý študentov prinútil robiť krátke vzdelávacie aktivity, keď sa vrátili z prestávky do svojho počítača. Učebný materiál bol rozdelený na veľmi malé oddiely, rozdelený do učebných kariet a ľahšie zapamätateľný.

Šetrič obrazovky bol čoskoro nahradený systémom push, ktorý umožnil aktívne sa učiť rôzne mikroinformácie v priebehu bežného pracovného dňa namiesto toho, aby bol iba pasívnym spotrebiteľom.

V nasledujúcich rokoch sa server a programovací jazyk zmenili na Java a výrazne sa zlepšilo administračné rozhranie. Vytváranie obsahu je ešte jednoduchšie.

Čoskoro sa podaril prechod na mobilné mikrolearning a uvedenie na všetkých zariadeniach s pripojením na internet.

Spoločnosť KnowledgeFox GmbH bola založená v roku 2012 ako spoločnosť s pobočkami vo Viedni, Linzi a Salzburgu.

V roku 2015 bola spoločnosť KnowledgePulse premenovaná na spoločnosť KnowledgeFox. Program KnowledgeMatch® bol predstavený ako inovácia produktu na pridanie gamifikácie do systému KnowledgeFox.

Prečo je KnowledgeFox tou správnou voľbou pre mobilné vzdelávanie?

Múdry algoritmus

Spoločnosť KnowledgeFox vyvinula MicroLearning pred 15 rokmi. Iba u nás nájdete vedecky dokázaný inteligentný algoritmus na prispôsobenie mobilného učenia sa.

Chytré funkcie

Skúsenosť nás robí bezpečnými. Kombinácia výskumu a spätnej väzby od našich zákazníkov z nás urobila jasný priekopník v technológiách v priebehu rokov. Môžete tak využívať intuitívne aplikácie a inteligentné funkcie.

Všetko v jednom

S KnowledgeFox si môžete vybrať nástroj na tvorbu obsahu, platformu na prehrávanie a platformu kvízov z jedného zdroja. Vytvárajte alebo importujte obsah rýchlo a efektívne. To šetrí čas a peniaze.

Ľahký nástroj na tvorbu obsahu

Hlavným dôvodom nedostatočného využívania LMS je komplikované vytvorenie kurzu. Vďaka nášmu integrovanému nástroju na tvorbu obsahu vám KnowledgeFox umožní vygenerovať prvý kurz za 5 minút.